Náš sklípek

Detailní popis sklípku

Sklep:

Ve sklepní části sklípku se nachází vinný kvelbený sklípek, archivní místnost a degustační místnost s pozezením a krbem.

Přízemí:

V přízemní části najdete velkou místnost která slouží k posezení. Nachází se zde krb, jídelní stůl a židle pro 8 osob a také pohodlná křesla k relaxaci. Částí otevřeného prostoru je také zcela zařízená kuchyň. V přízemí je také oddělená toaleta s umyvadlem a pračkou, které je hostům k dispozici.

Kuchyň je moderně zařízená troubou, ledničkou, mikrovlnou troubou, toustovačem, kávovarem, veškerým náčiním, skleničkami, talířky atd.

První patro:

V prvním patře jsou tři ložnice a dvě koupelny s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. Jedna koupelna je umístněna v první ložnici a druhá kopupelna je umístněna na chodbě. Každá ložnice má postele, polštáře, peřiny, povlečení, ručníky, deky, němého sluhu na odkládání věcí, komodu se šuplíky, noční stolek, lampičku. Každá ložnice má žaluzie a v létě síť proti hmyzu.

Dvě ložnice v tomto patře mají balkónové dveře a přístup na dvorek / terasu zadní vstup do sklípku.

Na chodbě prvního patra je velká úložna skříň na kabáty / oblečení / kufry atd.

Podkroví:

V podkroví se nachází jedna ložnice se třemi lůžky. V podkroví se také nachází úložný proctor obsahující mnoho dětských hraček (vláčky, kolejnice, hry) a taky věšáky na kabáty.

Dvorek / Terasa:

Sklípek má dvorek, terasu a parkoviště pro jedno auto. (Druhé auto je možno zaparkovat před sklípkem). Na dvorek je možno vstoupit z kuchyně a nebo ze dvou ložnic na provnim poschodí. Na dvorku se také nachází úschovna na kola.

Na terase je zahradni nabytek.